Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Mūsų įmonė teikia interneto svetainių kūrimo ir nuomos paslaugas. Sukaupta didelė patirtis interneto sprendimų srityje leidžia pasiūlyti optimalius ir profesionalius sprendimus. Mūsų komanda sudaro tikri savo srities specialistai.

 

Jei Jums reikalinga kokybiška interneto svetainė, kurioje norite pristatyti savo veiklą, paslaugas ar produktus, užsisakykite svetainę ir mes ją Jums sukursime nemokamai!
Talpinimo paslaugos kaina
tik €10/mėn.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Šiuo metu teikiame labai patrauklų ir prieinamą, internetinių parduotuvių kūrimo ir nuomos paslaugą, kuri leidžia, be didelių pradinių investicijų, kiekvienam verslininkui pradėti elektroninės prekybos verslą. Elektroninės parduotuvės kūrimas Jums nieko nekainuos! Užsisakykite el. parduotuvę ir pradėkite savo verslą internete jau šiandien. Vienintelė kaina – tai elektroninės parduotuvės nuomos kaina tik €12/mėn.

 

Nelaukite, užsisakykite savo elektroninę parduotuvę jau šiandien! Daugiau informacijos ir darbų pavyzdžių rasite: www.parduotuviunuoma.lt.

Tiesioginiai mokėjimai internetu

Jums nereikia rūpintis, kaip įdiegti tiesioginius atsiskaitymus su bankais. Kokias sutartis reikia pasirašyti, kaip vyks mokėjimai internetu. Bendradarbiaudami su partneriais mes tai atliksime už Jus. Siūlome tiesioginius atsiskaitymus per šiuos bankus:

 

El. parduotuvės (interneto svetainės) unikalus dizainas

Jei norite turėti unikalų el. parduotuvės (interneto svetainės) dizainą, mūsų profesionalūs dizaineriai įgyvendins Jūsų idėjas. Siūlome tik išskirtinį bei vienetinį Jūsų el. parduotuvės (interneto svetainės) dizainą! Mūsų dizaineriai sukurs dizainą remiantis Jūsų pačių vizija bei poreikiais. Be abejo, patardami, rekomenduodami bei betarpiškai bendraudami rasime idealiai Jums priimtiną sprendimą, suteiksime Jūsų parduotuvės (interneto svetainės) dizainui šiuolaikišką ir naujausias dizaino tendencijas atitinkančią dvasią.

Administravimo sistema

Diegiame gerai pasaulyje pripažintą administravimo sistemą, kurios dėka bet kuriuo metu valdysite savo el. parduotuvę (interneto svetainę). Jums nereikės jokių specifinių žinių, sugebėjimų, ar ilgų bei varginančių apmokymų. Administravimo sistemos sąsaja pateikiama lietuvių kalba.

Papildomi moduliai

Jei Jūsų el. parduotuvei (interneto svetainei) reikalingas specifinis modulis, mūsų programuotojai jį suprogramuos ir pritaikys pagal Jūsų poreikius.

 

arba

Skambinkite

+370 672 15955

Shares
Share This