El. parduotuvių kūrimas

El. parduotuvių kūrimas

El. parduotuvių kūrimas

Šiuo metu teikiame labai patrauklų ir prieinamą, internetinių parduotuvių kūrimo ir nuomos paslaugą, kuri leidžia, be didelių pradinių investicijų, kiekvienam verslininkui pradėti elektroninės prekybos verslą. Elektroninės parduotuvės kūrimas Jums nieko nekainuos! Užsisakykite el. parduotuvę ir pradėkite savo verslą internete jau šiandien. Vienintelė kaina – tai elektroninės parduotuvės nuomos kaina tik €12/mėn.

 

Nelaukite, užsisakykite savo elektroninę parduotuvę jau šiandien! Daugiau informacijos ir darbų pavyzdžių rasite: www.parduotuviunuoma.lt.

Tiesioginiai mokėjimai internetu

Jums nereikia rūpintis, kaip įdiegti tiesioginius atsiskaitymus su bankais. Kokias sutartis reikia pasirašyti, kaip vyks mokėjimai internetu. Bendradarbiaudami su partneriais mes tai atliksime už Jus. Siūlome tiesioginius atsiskaitymus per šiuos bankus:

 

El. parduotuvės unikalus dizainas

Jei norite turėti unikalų el. parduotuvės dizainą, mūsų profesionalūs dizaineriai įgyvendins Jūsų idėjas. Siūlome tik išskirtinį bei vienetinį Jūsų el. parduotuvės (interneto svetainės) dizainą! Mūsų dizaineriai sukurs dizainą remiantis Jūsų pačių vizija bei poreikiais. Be abejo, patardami, rekomenduodami bei betarpiškai bendraudami rasime idealiai Jums priimtiną sprendimą, suteiksime Jūsų parduotuvės dizainui šiuolaikišką ir naujausias dizaino tendencijas atitinkančią dvasią.

arba

Skambinkite

+370 672 15955

Shares
Share This